top of page

Choose your pricing plan

  • 6 month plan

    195$
    Every month
    Bi-Weekly classes at $195 per month
    Valid for 6 months
    • Health and nutrition classes
    • Includes discussion of progress, recommendations, and notes
    • Recipes, Books, Food Samples, and other materials
bottom of page